Hledáte-li odborníka na vozy Škoda, obraťte se na servis Autonova. Je dealerem Škoda, ale nabízí vám i servis a další služby, které s touto značkou vozidla souvisí.

Autonova se představuje

Auto
Auto

Autonova Brno je dealerem Škoda a nabízí nové i ojeté vozy, a to už několik let. Společnost můžete oslovit i v případě, že chcete vůz prodat. Při prodeji máte na výběr, zda využijete možnosti prodeje na komisní či výkupní smlouvu. Výhodou u společnosti Autonova Brno je, že pokud se vůz neprodá, vy nic neplatíte. Je však velká šance, že vůz prodán bude. Autonova Brno ho totiž prezentuje nejen ve svém autobazaru, ale také na mnohých internetových stránkách.

Koupě aut škoda

Autonova Brno jako dealer Škoda se zaměřuje na prodej nových či ojetých vozů Škoda. Pokud se rozhodnete pro nový vůz, čeká vás velká nabídka nových vozidel Škoda a všechny standardní služby, které s nákupem nového vozu souvisí. Potěší vás i výhodné nabídky financování a pojištění, které má pro vás společnost Autonova Brno.

Dáte-li přednost ojetým vozům Škoda, budete mít jistotu, že jsou se zárukou. Nestane se vám, že by společnost o těchto vozech cokoliv skrývala. Samozřejmostí je detailní prohlídka každého vozu.

Autonova Brno nabízí také prodej nových i ojetých motocyklů, jejich servis, odborné poradenství, prodej náhradních dílů a doplňků atd.

Oprava aut Škoda

Autonova Brno je především delarem Škoda, ale také nabízí servis pro vozy této značky. Autorizovaný servis je určen i pro majitele vozů Volkswagen a Seat. Autoservis je klientům dostupný od 7 do 18 hodin a Autonova Brno nabízí také servis mobilem pro případy akutní nouze.