Mé stávající auto pomalu dosluhovalo, což byl dokonalý impuls k tomu, poohlédnout se po jiném. Samozřejmě v tomto směru jsem měl víceméně jasno, a tak jsem hledal ideální spojnici mezi kvalitou značky Volkswagen a praktičností vybraného modelu.

Především potom, aby vůz vyhovoval jak mě, tak i manželce a byl zároveň bezpečným rodinným vozem. A jelikož jsem Kladeňák, mířili moje kroky do společnosti Amond – www.amond.cz, která je prodejcem vozů nejenom těchto značky. Vzhledem ke své nabídce totiž jistě uspokojí zájemce i o tuzemskou Škodovku, nebo o vozy Hyundai.

Jdu přímo na jistotu

Tím vozem, o kterém jsem po zvážení všech alternativ uvažoval, byl poměrně oblíbený Volkswagen Tiguan. Tedy v dnešní době oblíbený model kompaktního SUV, který je pro rodinu jako stvořený. A to jak z hlediska velikosti, tak i vnitřního prostoru a také spotřeby. Navštívil jsem tedy prodej Volkswagen a již se zástupcem společnosti diskutoval o možnostech tohoto vozu, nebo o cenách a dalších alternativách. Vše samozřejmě vyvrcholilo zkušební jízdou, ze které jsem byl nadšen a tak jsem věděl, že právě tento vůz bude ten správný, se kterým nešlápnu vedle.

Profesionalita na prvním místě

Amond

Amond

Po zkušební jízdě bylo jasné, že nechci nic jiného. I zde se opět projevila profesionalita samotné firmy, a to při výběru konkrétního výbavového stupně a také případné příplatkové výbavy. Vše probíhalo velmi nenásilně, ale přitom jsme prodiskutovali všechny možnosti, zda je jako budoucí řidič mohu využít a k čemu mi budou. Následně už nic nebránilo tomu, abych si s prodejcem plácl. Tím ale jeho služby zdaleka nekončily, jelikož kromě prodeje se firma Amond specializuje také na servis.

Od pravidelných prohlídek po jakékoliv opravy

Důvod výběru této společnost nebyl pouze takový, že ji mám blízko. Druhým důvodem, proč jsem zamířil právě do centra Amond byl ten, že provozují také servis Volkswagen. Jakmile je tedy čas na pravidelnou prohlídku mého vozu, vím, kam zajet. Podobně je to i v případě, že se vyskytne porucha. V tomto směru ale je třeba říci, že se mi opět potvrdilo, že jsem vsadil na správnou značku, jelikož od samotného zakoupení nebyl sebemenší důvod servis z důvodu jakékoliv opravy navštívit. A tím jak značka, tak prodejce potvrdil své kvality.