Zasíláte ve firmě často důležité balíky? Využíváte jako přepravní společnost Českou poštu, ale v poslední době nejste s jejími službami spokojeni? Česká pošta je sice největší tuzemský doručovatel, nikoliv však nejspolehlivější, nejrychlejší ani nejlevnější. A právě tato 3 kritéria jsou rozhodující. Můžete využít i služby jiných doručovatelů, například kurýrní společnosti.

Vyzkoušením nic neztratíte

Když by kurýrní společnost byla pro vaše doručování výhodnější, zbytečně byste škodili sami sobě, když byste jejích služeb nevyužili. Stačí jediné, když si služby vyzkoušíte. Nikdo vás nebude nutit, abyste přecházeli. Jen sami zhodnotíte, zda by vám více nevyhovovaly jiné služby. Rozhodnutí bude vždy na vás. Když se rozhodnete využít kurýrní služby, měli byste vždy pečlivě vybírat společnost. Těch jsou na českém trhu desítky. Každá z nich nabízí podobné služby, avšak při detailnějším průzkumu zjistíte rozdíly. A podle čeho vybírat?

Jak má vypadat spolehlivá kurýrní firma?

Například kurýrní služba Praha je nejvyhledávanější v ČR. Raději vybírejte firmy s tradicí. Nikde není psáno, že nově založené firmy nejsou spolehlivé, ale u dlouho působících společností lze dohledat více informací a recenzí od skutečných klientů. Velmi důležitým faktorem je rychlost přepravy, avšak nikoliv na úkor kvality. Firma se musí vždy zaručit, že balík nebo dokument dorazí na místo určení v pořádku. Tato 2 kritéria jsou pro vaše rozhodování nejdůležitější.

Nakonec konkrétní příklad – společnost IN TIME kurýr s.r.o.

IN TIME kurýr

Společnost IN TIME je jednou z nejlépe hodnocených kurýrních společností na českém trhu. Navíc byla založena již v roce 1990, a to jako první ryze česká kurýrní a spediční firma. Nabízí doručování zásilek po celém území ČR, SR, nýbrž i do ostatních zemí světa ve velmi rychlých časech. Ve službě EXPRES je zásilka na místo určení doručena ještě týž den. IN TIME nabízí doručovací služby v kategoriích EXPRES a STANDARD. Více informací najdete přímo na http://www.intimekuryr.cz/nase-sluzby/kuryrni-sluzby.