Čtyřkolky byly poměrně dlouhou dobu nedostupným sortimentem ať už pro omezenost trhu, tak pro vyšší ceny. Dnes je však situace zcela jiná a čtyřkolku si může pořídit každý. A tím máme na mysli nejenom dospělou osobu, ale třeba i děti.

I pro ně existují zmenšené modely samozřejmě s upraveným výkonem s ohledem na věk dítěte. Ty dospělácké ale přece jenom dominují a tak pokud také po jedné toužíte, zkuste prodej čtyřkolek v Českých Budějovicích, u společnosti G4R s.r.o. Nejenom, že si budete moci vybrat z obsáhlé online nabídky, ale součástí podnikatelských prostor je i showroom, kde si čtyřkolku můžete prohlédnout a samozřejmě i vyzkoušet naživo.

Showroom

Showroom

Široké možnosti uplatnění

Pro většinu lidí je to samozřejmě hlavně adrenalin, který při jízdě na tomto výkonném stroji zažijí. To ale určitě není jediná možnost, k čemu může posloužit. Kromě sportovních, UTV, side-by-side strojů totiž tento prodejce nabízí i ty užitkové, které souvisí třeba s uplatněním v okolí vašeho domu, statku, zahrady a dalších míst. Navíc ne vždy si ji musíte nutně jenom koupit, jelikož pro krátkodobá využití i zážitky je určena půjčovna čtyřkolek. Ta navíc souvisí i s možností mít dohled profesionálů, kteří vám poskytnou potřebná školení, tréninky, ale stejně tak umí naplánovat i firemní akce právě s využitím daných strojů. Vše doplňují i možnosti tréninku pro adventure jezdce, kteří chtějí ovládnout náročný terén.

Servis a příslušenství

Nejenom sortiment k prodeji či půjčení, nebo doplňkové služby spojené s vaší jízdou a využitím. Je to také servis čtyřkolek, který společnost G4R s.r.o. nabídne, a to jak v rámci záručních, tak samozřejmě také pozáručních oprav. K dispozici je mimo náhradních dílů také široký sortiment dalších doplňků, ale také kvalitní a praktické oblečení na čtyřkolku. I to by mělo být součástí výbavy, jelikož s ohledem na bezpečnost i pohodlí se vám určitě bude hodit, ať už vyrážíte kamkoliv.