Zima pomalu ale jistě odchází, a to je velký důvod k tomu, proč se těšit na jaro. Konečně, po dlouhém čekání tak opět začne oblíbená motorkářská sezona. A pokud plánujete obměnu vašeho stroje, potom rozhodně vybírejte důkladně. Kde však určitě nenarazíte, to je u značky KTM, která si nejenom na našem, ale i na evropském trhu dokázala vybudovat pevné místo, a to hlavně díky své kvalitě, i provedení jednotlivých modelů. Ostatně ty nejnovější můžete vídat i na řadě motosalonů, kde se můžete pokochat velmi širokou nabídkou v této oblasti.

Od minicycles, po superbike

Nabídka KTM je skutečně více než široká. Vybere si jak ten, který hledá svou první motorku, tak i ostřílený borec, pro kterého je dokonalý stroj tím, bez čeho nemůže žít. Nabízené motocykly lze samozřejmě vybírat dle vašich potřeb a požadavků. Jste – li milovníci nezpevněných lesních cest a náročných terénů, přijdou vám vhod modely SX, a to v mnoha variacích a zdvihových objemech. Naopak pokud milujete dokonale rychlou jízdu po dlouhých asfaltových silnicích, vsaďte na dokonalý superbike, a to v podobě špičkových modelů RC8. Ty rozhodně splní veškerá očekávání těch, kteří po zatáhnutí za plyn čekají obrovskou porci výkonu.

Za nákupem vyrazte do Brna

KTM

KTM

Tyto zmíněné modely však doplňují také oblíbená endura, která v nabídce této značky nalezete pod označením EXC. Stejně tak ale zaujme i kategorie supermoto nebo duke. Ať už jsou vaše preference jakékoliv, existuje prodejce, který vám rozhodně vyjde vstříc. A tím je společnost Autonova Brno. A právě zde se budete moci kochat z širokého výběru, který je samozřejmě doplněn také špičkovým personálem, který je taktéž z řad motorkářů a motocyklových fanoušků, který s vámi dokáže objektivně probrat klady a výhody každé motorky. Tak neváhejte a vyrazte do letošní sezony se zcela novým strojem, který vás nezklame.