Léto už je nenávratně pryč a pro řidiče začíná opět začínají nepříliš oblíbené roční období. Podzim provází deště, listí na silnicích a ranní mlhy. A v zimě náledí, sníh a auta od soli. Každý řidič by měl na nadcházející zimu myslet co nejdříve. Ani přezutí pneumatik byste neměli nechávat na poslední chvíli. Nemuselo by se vám to vyplatit. Nezapomínejte, že zimní pneumatiky jsou za určitých podmínek a v některých úsecích povinné. Proč se vyplatí přezout včas?

Ušetříte si nervy a starosti

Ledovka, první sníh, ranní námrazy mohou přijít mnohem dříve, než byste čekali. Když nebudete mít zimní pneumatiky, neměli byste se v takových podmínkách na silnici vůbec vydávat. A pak budou všechny pneuservisy zavalené prací a vy budete muset čekat na přezutí třeba týden. Jestliže jezdíte každý den autem do práce, vozíte děti do školy nebo na kroužky, budete mít problém. Včasným přezutím se těmto starostem a problémům vyhnete. A co víc. Dokonce můžete i ušetřit peníze. Jak?

Zimní pneumatiky

Přezutí pneumatik není zájezd – last minute se nevyplácí

Když budete v létě vybírat zájezd, vyplatí se počkat na poslední chvíli. Ceny zájezdů se s blížícím se termínem snižují. U přezutí pneumatik to ale neplatí a situace je zcela opačná. Čím déle budete čekat, tím více zaplatíte. Jak je to možné? Některé servisy totiž nabízí slevy na přezutí pneumatik. Čím dříve automobil přezujete, tím vyšší bude vaše sleva na přezutí.

S novinkou přišla firma BestDrive

BestDrive je síť autoservisů a pneuservisů v České republice. A právě tato společnost přišla letos s unikátní akcí – Čím dřív přezuješ, tím vyšší slevu dostaneš. Sleva mohla být až 50 %. Tato sleva ovšem platila jen do září. Ještě stále ale můžete dosáhnout na slevy 30% nebo 40%. Slevu 40 % na přezutí získáte, pokud stihnete v BestDrive přezout do 15 října a 30% slevu od 15. října do 31. října 2017. Slevy platí pro členy klubu Best Drive. Více informací najdete na bestdrive.cz.