Nezařazené

Sajdkára

Indian Springfield Dark Horse jako motorka s vestavěným grilem

Víte, co znamená skutečně bezstarostná jízda? Dokonalým synonymem pro ni je motorka Indian Springfield Dark Horse s postranním vozíkem, který vám umožní kdykoliv si na cestách připravit jídlo – a ne jen tak ledajaké, dokonce rovnou grilované maso. (Pokračování textu…)

Citroën DS

Citroën DS: Nejpřevratnější automobil všech dob?

Kdo by řekl, že právě automobilka Citroëm přišla s jedním z nejpřevratnějších automobilů všech dob. Když se totiž přesuneme v čase do roku 1955 na autosalon v Paříži, tak právě zde byl poprvé veřejnosti představen Citroën DS. Zrovna probíhá poválečné období, ale i přesto se hned první den prodalo 12 Více >

Foto

Co (ne)umí motorový olej. Jde to i bez něj?

Už od prvních hodin fyziky víme, že spalovací motor vyžaduje kromě paliva i další tekutiny. Nezbytnou výbavou je motorový olej, který chrání třecí plochy před přímým kontaktem a opotřebením. Jak vybrat správný olej do auta? Jak snížit spotřebu paliva a opotřebení motoru? A je vůbec možné, aby auto jelo bez Více >

Auto

Vakuum v automobilovém průmyslu překvapí širokým spektrem možností využití

Automobilový průmysl patří mezi nejvíce automatizované průmyslové provozy vůbec. Realizuje se zde celá řada činností, které využívají prostředí vakua. Může jít o sušení, tvarování, lakování, pokovování či testování netěsností. Což rozhodně pořád není výčet všech možností. (Pokračování textu…)

Podhuštění pneumatik

Aby stěrače stíraly, světla svítila a klakson troubil

Vlastnit dnes automobil, to není jen tak. Dopřáváte mu ovšem vše, co si zaslouží?

S automobilem to je v podstatě stejné jako s námi samotnými. Dostane-li se mu patřičné péče a budete-li dbát na prevenci, bude vám dlouho a dobře sloužit. O jakou péči se jedná? (Pokračování textu…)

Střešní box -fotografie

Pořiďte si autodoplňky, bez kterých se s velkou a sportovně založenou rodinou neobejdete

Jedete na dovolenou autem? Vybavte se na cestu tak, aby byla vaše cesta bezpečná a pohodlná. Zavazadla odvezou střešní boxy, kola pro celou rodinu nosiče kol. A jaké existují další autodoplňky? (Pokračování textu…)

Lakovací kabina

Lakovací kabiny – srdce každé autolakovny

Mít autolakovnu je srdcovou záležitostí téměř každého opravdového muže. „Je to dřina, ale stojí za to,“ jistě potvrdí každý hrdý majitel autolakovny. Ten také bez zaváhání definuje základní vybavení autolakovny. Je-li něco, bez čeho se žádná autolakovna neobejde, rozhodně jde o lakovací kabinu. (Pokračování textu…)

Automyčka

Automyčka Karlín nabízí i moderní nano mytí

Stejně jako věnujete náležitou péči svému zevnějšku, byste neměli zapomínat ani na exteriér svého vozidla. I váš plechový miláček si zaslouží vypadat dobře, a proto jednou za čas vyrazte do ruční myčky. V posledních dvou letech vzrostl zájem také o takzvanou nanotechnologii, která nachází uplatnění i v natolik specifické oblasti, Více >

Velký náklad

Jak vyřešit dopravu těžkých a velkých nákladů?

K přepravě zásilek a předmětů běžných rozměrů se dají využít klasická osobní a užitková vozidla. Jenže co dělat, pokud je zrovna zapotřebí přepravit z bodu A do bodu B nějaký extrémně těžký a objemný náklad? Řešení je jasné. Musíte si na pomoc zavolat specialisty, kteří disponují potřebnou technikou.

Když nestačí auto Více >
ŠKODA SUPERB

Automobil na leasing? Skvělá volba

Líbilo by se vám každý rok jezdit v novém autě? Máte možnost! Stačí využít služby operativní leasing! (Pokračování textu…)