Líbilo by se vám každý rok jezdit v novém autě? Máte možnost! Stačí využít služby operativní leasing!

Operativní leasing jednoznačně představuje nejjednodušší cestu k novému automobilu. A ten dokonce po roce můžete vyměnit za novější model. Zní to lákavě, že?

Platba v hotovosti? Neblázněte!

Způsobů, jak si pořídit nový automobil, je hned několik. Máte-li našetřeno, můžete za automobil zaplatit v hotovosti, respektive převodem z účtu na účet, neboť platby přesahující 270 000 korun ze zákona musí proběhnout bezhotovostně. I pokud budete patřit mezi ty šťastlivce, kteří z rukávu vysypou půl milionu, uvědomte si, že okamžikem, kdy se svým vozem opustíte autosalon, ztrácí část své ceny. Po roce to je neuvěřitelných čtyřicet procent.

Úvěr v bance? Dobře počítejte!

Druhou možností je klasický úvěr v bance. Ten ovšem něco stojí a zdaleka se nejedná o pouhé úroky. Směrodatná je pro vás roční procentuální sazba nákladů, tzv. RPSN, jež zahrnuje veškeré poplatky včetně úroků. Dobře si pak spočítejte, na kolik vás vůz nakonec skutečně vyjde.

Nákup v bazaru? Jen pro odvážné

Třetí možností je nákup vozu v bazaru. Zde bohužel doslova kupujete zajíce v pytli. Kauzy přetočených tachometrů, které tu a tam proběhnou médii, přitom jsou jen jedním ze strašáků. Nabízené vozy mívají spoustu dalších vad, které se dříve či později projeví. Většinou bohužel dříve.

Operativní leasing? Ideální řešení!

Zdá se, že operativní leasing je v mnoha ohledech tím nejlepším řešením. Nechme ale hovořit fakta. Jakmile podepíšete smlouvu s leasingovou společností, můžete vůz začít užívat. Poté, co smlouva vyprší, si ji máte možnost prodloužit, vůz odkoupit, nebo si jednoduše vybrat jiný model. Jednoduché, že? A pozor, operativní leasing si také můžete odečíst z daní!

ŠKODA SUPERB

Škodovka, nebo Volkswagen?

A na kolik vás vůz na operativní leasing vyjde? Například modely Škoda Superb na operativní leasing a VW Passat na operativní leasing od společnosti Auto Podbabská jsou k mání za zhruba deset tisíc korun měsíčně – s ročním nájezdem 10 000 km, komplexním pojištěním a pětiprocentní spoluúčastí. To je velmi slušné, nemyslíte?