Stejně jako věnujete náležitou péči svému zevnějšku, byste neměli zapomínat ani na exteriér svého vozidla. I váš plechový miláček si zaslouží vypadat dobře, a proto jednou za čas vyrazte do ruční myčky. V posledních dvou letech vzrostl zájem také o takzvanou nanotechnologii, která nachází uplatnění i v natolik specifické oblasti, jako je mytí automobilů. Přesně takové vymoženosti můžete svému čtyřkolému kamarádovi dopřát. V následujících řádcích vás nejen zasvětíme do dané problematiky, ale také vám představíme firmu, která vám nanotechnologii aplikuje.

Co je nano mytí?

Jakmile do vyhledávače zadáte frázi jako nano mytí Praha, zobrazí se vám hned několik definicí, co to vůbec nano mytí znamená. Při daném procesu se používají ekologické přípravky, které nepotřebují k odstranění běžných nečistot ani kapku vody. Obrovskou výhodou nano mytí je absence abraziv. V neposlední řadě vás nadchne i skutečnost, že dané preparáty jsou naprosto šetrné k laku karoserie.

Při nano mytí se na lak, skla, plasty i chromové doplňky nanese jakási neviditelná vrstva, která potom chrání váš automobil před vnějšími nežádoucími vlivy, mezi něž spadají například UV záření, kyselé deště, koroze, sůl. Odborníci uvádí, že ochranný film vydrží až jeden rok.

Automyčka

Kdo provádí nano mytí v Praze?

Pokud hledáte Praha nano mytí, zajeďte do automyčky Karlín, která nano ochranu nabízí. V rámci daného programu vám profesionálové vozidlo předmyjí (odstraní hmyz a nečistoty), potom provedou ruční mytí pH neutrálním šamponem, vyčistí disky, chemicky i mechanicky dekontaminují lak, provedou druhé mytí, karoserii vysuší, naimpregnují pneumatiky, odmastí lak a aplikují keramický povlak. Proces je časově náročnější a počítejte s tím, že se odborníci budou vašemu vozidlu věnovat 180 až 240 minut.