Vlajkovou loď oblíbených vozů u tuzemských motoristů sice drží auta české provenience, ovšem co se týče spotřeby a spolehlivosti, se do popředí s úspěchem derou korejské modely. Značka Kia přichází na trh s moderními, novými auty – ať se jedná o Kia Rio, Sportage, Optima, Stonic nebo Kia Ceed. Díky svým rozměrům a aerodynamickým tvarům jsou populární nejen u něžného pohlaví. Díky velkému prostoru pro pasažéry patří k vyhledávaným rodinným vozům. Připočteme-li k vyjmenovaným pozitivům nízkou spotřebu a spolehlivost, je výčet charakteristických vlastností téměř úplný. Nejvíce nás zaujal automobil Kia Optima.

Účelný a moderní design řadí modely Kia mezi nejoblíbenější auta

Preciznost a moderní design, účelnost i pohodlná jízda jsou atributy, kvůli kterým motoristé vyhledávají oblíbené vozy pro osobní, firemní i rodinné účely. Bezpečnou jízdu zaručují parkovací asistenti, elektronický stabilizační systém, rozdělovač brzdné síly, regulace prokluzu a další parametry, podle nichž si především rodiče malých dětí vybírají jistý a spolehlivý vůz. Halogenová světla, podsvícení interiéru a exteriéru i trendy ovládání palubních přístrojů jsou zas zárukou pohodlného řízení.

KIA

Neodkládejte koupi nového vozu – nabídka je velmi výhodná

At už si vyberete jeden z nejnovějších modelů – Kia Rio, Kia Sportage, Kia Optima, Kia Stonic, Kia Ceed, budete mile překvapeni přijatelnými cenovými nabídkami, se kterými korejský výrobce přichází. Autorizovaný dealer Kia MKD Kladno svým zákazníkům nabízí také možnost financování s pomocí leasingu ve zvýhodněných relacích. Na nový vůz Kia dosáhne opravdu každý. Pro motoristy, kteří si zakoupí nové auto Kia, se poskytuje záruční a pozáruční servis. Brány servisu jsou pochopitelně otevřeny rovněž stávajícím majitelům vozů zmíněné značky. Pravidelnou péčí o své auto předejdete možným potížím, které se stejně jako u jiných aut jednou mohou objevit.