V dnešní době snad není firmy, která by se obešla bez reklamy. Možností je samozřejmě spousta, ale jednou z těch nejlepších, kterou uvidí mnoho lidí, a zároveň nemusí být drahá, je reklama na firemních vozech. A většina firem si je toho samozřejmě vědoma, a tak i na svá auta nechává zpracovat originální polepy, které danou společnost skvěle zviditelní. Jedničkou v tomto oboru je společnost GlassGarant, jejíž internetovou prezentaci najdete na adrese Glassgarant.cz. Sami si můžete prohlédnout již hotové reference, nebo se dozvědět více o tom, co vše můžete díky autofoliím na karoserii svého vozu mít.

Nápisy, motivy, nebo i fotografie

Auto

Auto

Díky moderním technologiím, které firma využívá, jsou možnosti polepu doslova neomezené. Vždy tak v první řadě závisí na vašich požadavcích a potřebách, a ať už se jedná o fotografii, menší logo, nebo rozsáhlý polep celého vozu, nic nebude problémem. Samozřejmě pokud konkrétní představu nemáte, profesionální grafik dokáže díky svým zkušenostem připravit návrh, který vás zaručeně nadchne. A samozřejmě vás nadchne i výsledné provedení, které bude díky expertům z GlassGarant naprosto dokonalé. Navíc má každá reklamní fólie i své výhody, jelikož chrání váš vůz proti oděrkám, ale také proti UV záření ze slunečních paprsků, nebo také před mrazem. I proto řada firem má raději realizace, při kterých dochází k polepu kompletní karoserie vozu. To má samozřejmě i mnohem efektnější účinek na zákazníky.

Novinkou jsou 3D fólie

V této oblasti je však i řada novinek, které vy, jako zákazníci výše uvedené společnosti můžete také využít. Jednou z oblíbených možností, jak svůj vůz ještě více ozvláštnit a udělat na případné zákazníky větší dojem, je použití takzvané 3D fólie. Její výhody spočívají v tom, že je perfektně tvarovatelná a díky tomu můžete i na svém voze doslova změnit jeho tvary. Ideální je použití této fólie na zrcátkách, náraznících, nebo na profilech karoserie. Opět bude v první řadě záležet na vaší představě a požadavku, který profesionální zaměstnanci splní do posledního detailu. Stejně jako u běžných autofolií platí, že je na výběr mnoho designů, tloušťek, nebo také velmi oblíbených imitací, kdy váš vůz dostane zcela nový vzhled. Ať už tedy potřebujete reklamu, nebo nový design vozu, tak víte, na koho se obrátit.