Uvažujete o pořízení nového auta? Pokud ano, stoprocentně by ve vašem hledáčku měly uvíznout vozy značky Volkswagen. Tento velký koncern pojímající mimo jiné i tuzemskou automobilku Škoda Auto nabízí hned několik modelů. My se na tři nejznámější zaměříme podrobně v následujících řádcích.

Volkswagen Polo jako optimální varianta do města

Projíždění zaplněných městských ulic není rozhodně žádný med. Volkswagen Polo přesto dokáže i z nudného hustého povozu v rušném velkoměstě udělat radost. Podílí se na tom hlavně podvozek ,,Sport Select“ vybavený paketem ,,Sport Performance Kit“. Své při jízdě udělá také manuální převodovka. V zatáčkách auto dokonale sedí na vozovce, což se dá tvrdit i o jízdě na mokrém terénu. Vše v maximálním možném komfortu. O objížďky a další nenadálé nepříjemnosti se nemusíte starat. Neustále se měnící situaci v provozu dokáže auto díky technologiím předvídat.

Volkswagen Polo

Jízda limuzínou s Volkswagenem Arteon

Už při prvním pohledu na Volkswagen Arteon nabudete dojmu, že před sebou máte luxusní limuzínu. Unikátní boční profil v kombinaci s bezrámovými bočními okny vás ve vašich pocitech ještě utvrdí. A to nemluvíme o nadčasových 3D světlometech. Sportovní interiér auta je přitom velmi jednoduchý a působí komfortně. Mohlo by se zdát, že luxus je na úkor prostoru, ale není to pravda! Zavazadlový prostor nabídne objem celkem 563 litrů. Pasažéři budou mít v interiéru spousty místa.

Volkswagen Tiguan jako elegantní rodinné auto

Originální výhled. Přesně tímto souslovím lze charakterizovat interiér vozu Volkswagen Tiguan. Panoramatické střešní okno s integrovaným LED osvětlením představuje zcela jedinečný funkční prvek. Tiguan nabídne celou řadu asistenčních systémů, díky nimž se jízda stane velmi příjemnou. Stres ze zpoždění zkrátka u tohoto auta hrozit nebude. Sveze se s ním celá rodina, prostoru totiž nabídne dostatek.

Ať už vás zaujal jakýkoli model, podívejte se do nabídky společnosti Auto Podbabská a objednejte se na testovací jízdu.