Autofólie představují snadný způsob, jak proměnit vzhled vozidla, zvýšit komfort při jízdě nebo posílit bezpečnost. Podívejme se detailněji na široké možnosti, které nabízí moderní tónování autoskel a další speciální typy fólií.

Komfortnější jízda díky profesionálnímu tónování autoskel

Tónování skel

O zadržení až 60 procent slunečního zařízení se postarají speciální protisluneční fólie, v případě inovativních keramických fólií je to až 93 procent. Samozřejmostí je vysoká ochrana také proti UV záření. Výsledkem je nejen nižší teplota v interiéru, ale rovněž nedochází k nežádoucímu blednutí plastových prvků nebo popraskání koženého čalounění. Protisluneční fólie také proměňují celkový vzhled vozidla a nabízí kýžené soukromí. Nutné je ovšem dbát na jejich správnou aplikaci, aby fólie dokonale přilnula a neobjevily se nevzhledné vzduchové bubliny. O správnou a legální instalaci se postará odborná a certifikovaná montáž ve firmě s letitou praxí, kde dokáží stávající skla proměřit na přístrojích a poradit tak s optimálním druhem autofólie. V mysli zákazníků je po mnohdy nekorektně vedené mediální masáži zakořeněna představa, že na přední stahovačky aut nelze legálně nalepit žádnou protisluneční fólii. Není to pravda. Na většinu aut lze, jen se musí přesně dodržet vyhláška MD ČR a předpis EHK 43 o provozu na pozemních komunikacích. Na trhu je mnoho firem (garážového typu), které za minimální investici nalepí „nějaké“ fólie, které poté mnohdy nesplní požadovaná očekávání zákazníků, jež mohou mít problémy i na STK.

Tónování skel auta

Bezpečnostní fólie ochrání váš majetek i rodinu

Stranou pozornosti nelze ponechat ani bezpečnostní hledisko. Zvýšit bezpečnost vašeho vozidla a jeho posádky lze za pomoci speciálních čirých bezpečnostních fólií určených na automobilová skla. Při správné instalaci je fólie neviditelná, neboť má tloušťku pouze 100 mikronů. Při aplikaci fólie na vaše autosklo není nutno okno z automobilu demontovat, vše se provádí přímo na vozidle. Přesto však funguje, spolu s bombírováním vašeho skla, jako překvapivě efektivní mechanická zábrana proti vniknutí cizích předmětů, což může být v některých lokalitách nedocenitelné. Rovněž také může zpomalit pachatele při vloupání nebo zabránit zranění cestujících, neboť střepy zůstanou po rozbití skla pohromadě. I to je důvod, proč není možné fólii aplikovat na zadní sklo vozidla, protože to slouží v případě havárie vozu jako únikový východ. Profesionální aplikaci bezpečnostních fólií v Brně a okolí zajišťuje společnost SunPro, stejně jako precizní tónování autoskel v Brně Proč tedy jednoduchým způsobem nezvýšit bezpečnost nebo komfort při každé jízdě?